Letošní přehlídka se konala ve velkolepé šanghajské aréně Mercedes-Benz a otvíraly ji modely ve stylu glam punk, které pro značku navrhl jeden z nejuznávanějších návrhářů současnosti Olivier Rousteing, který mimo jiné působí jako kreativní šéf značky Balmain.

Show zahrnovala šest jednotlivých kolekcí. K vidění tak bylo například spodní prádlo inspirované zimní pohádkou, generací mileniálů, starožitným čínským nádobím či folklórem různých zemí.

Na přehlídce nechyběly největší hvězdy modelingového světa, jako je Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Bella Hadidová, Candice Swanepoelová, Karlie Klossová, Lily Aldridgeová, Elsa Hosková, Jasmine Tookesová, Taylor Hillová a Martha Huntová. V rámci show vystoupil zpěvák Harry Styles, písničkář Miguel, herec a zpěvák Leslie Odom Jr. a čínská zpěvačka Jane Zhang.

Sexy after party

Kromě samotné přehlídky byla ostře sledována i následující after party, které se většinou účastní všichni současní i minulí ´andílci´. Modelky si na tuto akci vybíraly šaty měsíce dopředu. Podívejte se na ty nejpovedenější.

Zleva modelky Martha Huntová, Romee Strijdová a Taylor Hillová

Zleva modelky Martha Huntová, Romee Strijdová a Taylor Hillová

FOTO: Profimedia.cz

Zleva modelky Devon Windsorová, Sara Sampaio a Alessandra Ambrosio

Zleva modelky Devon Windsorová, Sara Sampaio a Alessandra Ambrosio

FOTO: Profimedia.cz

Zleva modelky Candice Swanepoelová, Bella Hadidová a Elsa Hosková

Zleva modelky Candice Swanepoelová, Bella Hadidová a Elsa Hosková

FOTO: Profimedia.cz

Na přehlídce nebyla přítomna supermodelka Gigi Hadidová a zpěvačka Katy Perry. Obě krásky svou účast na přehlídce podle agentury AP na poslední chvíli zrušily.

Pravý důvod jejich absence je více než zřejmý. Zpěvačka Katy Perry měla na koncertě v Tchaj-peji obléci tchajwanskou vlajku a modelka Gigi Hadidová se zase na jednom nevhodném videu ukázala vedle sušenky ve tvaru Buddhy. Jejich přítomnost tak nejspíš nebyla žádoucí.