Hlavní obsah
Vůz brazilské policie Foto: Profimedia.cz

Osmnáctiletá Brazilka zemřela po ruské ruletě

Osmnáctiletá Brazilka Palloma Limová zemřela v pondělí krátce poté, co byla zanechána v kritickém stavu v nemocnici v Gamě nedaleko hlavního města Brasilia. Police má podezření, že se dívka smrtelně zranila při ruské ruletě, uvedl server Daily Mail.

Vůz brazilské policie Foto: Profimedia.cz
Osmnáctiletá Brazilka zemřela po ruské ruletě

Policii se podařilo zastavit bílý Fiat Palio, který od nemocnice ujížděl a v němž byly krvavé skvrny. Ve voze se zřejmě nebezpečná hra konala. Řidič policistům řekl, že plánoval pomoci 27letému příteli Limové a chtěl ho vysadit na bezpečném místě. Její přítel byl při zásahu zadržen.

Nebezpečné hře přihlížel i další pár, který byl vyslechnut.

Za ruskou ruletu se označuje nebezpečná hra s revolverem, jehož bubínek obsahuje jediný náboj. Bubínek se roztočí a hráči si zbraň postupně přikládají ke spánku. Po zmáčknutí kohoutku ji hráč, který má štěstí a jemuž revolver nevystřelí, předává dalšímu. Ruskou ruletou bývají někdy označovány i jiné podobně sebevražedné hry.

Okolnosti tragédie zatím nejsou jasné. Policisté zatím pátrají po vražedné zbrani.

Jeden ze dvou svědků byl zadržen kvůli tomu, že v jeho domě byly nalezeny drogy, uvedl list The Sun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků