Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

V německém Pforzheimu sexuálně napadla skupina mužů dvě dívky

Policie v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko řeší případ sexuálního napadení dvou dívek ve věku 17 a 18 let skupinou šesti mužů. Incident se odehrál v pátek večer v centru města Pforzheim. Kolemjdoucí, který jim chtěl pomoci, muži napadli, napsal server týdeníku Focus s odkazem na policejní informace.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
V německém Pforzheimu sexuálně napadla skupina mužů dvě dívky

Skupina si dívky vyhlédla na náměstí Leopoldplatz. Opakoval se scénář známý ze silvestrovské noci z Kolína nad Rýnem v roce 2015. Muži dívky obstoupili, hrubě jim nadávali a poté je osahávali. Jeden ze skupinky - 14letý mladík z Íránu - začal sexuálně napadat starší z obou žen.

Dívkám se podařilo utéci, ale muži je začali nahánět jako lovnou zvěř. Dvakrát je dohnali, obstoupili a sexuálně napadali. Policistům se později podařilo pachatele dostihnout. Do skupiny patřili kromě 14letého Íránce i muži ve věku 19 až 31 let ze Sýrie a Afghánistánu.

Vyšetřovatelé informovali, že se útočníci chovali „agresivně a neuctivě“ i vůči policistům.  Jeden ze Syřanů byl vzat do vazby. Kriminalisté nyní hledají svědky události, zejména muže, který se dívek zastal, ale útočníci jej napadli.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků