Hlavní obsah
 

V Itálii se zřítil silniční most

U italské Aully, zhruba v půli cesty mezi Janovem a Florencií, se zřítil silniční most, běžně se silným provozem. Při neštěstí byli lehce zraněni dva řidiči, sdělil mluvčí hasičů.

 
V Itálii se zřítil silniční most

Celý most se zřítil v 10:25 SELČ a na místo vyrazili hasiči. Agentura Reuters napsala, že oba řidiči, kteří byli v době zřícení na mostě, byli převezeni do nemocnice s lehkými zraněními.

Podle serveru deníku La Repubblica byl jeden zraněný řidič převezen do nemocnice v Pise a druhý do nemocnice v Sant'Andrea della Spezia. Podle serveru jde o řidiče dvou dodávek.

Italský server dále píše, že na mostě Albiano Magra se loni v listopadu objevila prasklina, které si všimlo také mnoho motoristů. Po provedených kontrolách ale správce silnice uvedl, že nehrozí žádné nebezpečí.

Podle Reuters byl provoz na příslušné silnici SS330 omezený v důsledku vládních opatření v boji s koronavirovou epidemií.

V srpnu 2018 se v Janově zřítil dálniční viadukt. Jedno z nejhorších neštěstí svého druhu v moderních evropských dějinách si tehdy vyžádalo 43 mrtvých.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků