Hlavní obsah
Chorvatská policie. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

V Chorvatsku našli mrtvolu v mrazáku, nejspíš jde o 18 let pohřešovanou studentku

Neobvyklý případ vraždy, který vzbudil pozornost po celé zemi, řeší od uplynulého víkendu policisté na severu Chorvatska. V mrazáku v rodinném domku ve vesnici Palovec, která leží nedaleko slovinských a maďarských hranic, se totiž našlo ženské tělo zamotané v igelitu. Jak píší chorvatská média, jde nejspíš o více než 18 let pohřešovanou studentku, která v domě žila s rodiči.

Chorvatská policie. Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
V Chorvatsku našli mrtvolu v mrazáku, nejspíš jde o 18 let pohřešovanou studentku

Podle policejní databáze zmizela tehdy dvaadvacetiletá Jasmina Dominičová v srpnu roku 2000. "Naposledy jsem ji slyšel říkat, že jede pracovat na turistickou loď, kde měla studentskou brigádu," řekl v roce 2011 novinářům, kteří pátrali po osudu zmizelé dívky, její otec Martin Dominić, jenž mezitím zemřel.

Zmizení dívky přitom její rodina oficiálně ohlásila teprve v létě 2005 a podle místních médií dokonce uváděla, že s Jasminou byla v kontaktu i po roce 2000.

Hlavní podezřelou je studentčina starší sestra Smiljana. Policie je v případu skoupá na slovo, i s potvrzením totožnosti nalezeného těla čeká na závěry pitvy.

"Myslíme si, že je to ta nezvěstná osoba, ale nemůžeme to říci s jistotou... V době, kdy bylo ohlášeno zmizení, jsme pátrali hlavně v okolí místa, neměli jsme žádné indicie, že se něco stalo uvnitř domu," řekl na tiskové konferenci policejní mluvčí, podle kterého členové rodiny prošli i testy na detektoru lži.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků