Hlavní obsah
Poláci chtěli závodit. Foto: Policie SR

Poláci připravovali nelegální závody na slovenských silnicích, policie zasáhla

Řidička upozornila slovenskou policii, že tři vozidla bez evidenčních čísel připravují závody na silnici za plného provozu. Policisté zasáhli včas a zadrželi několik občanů Polska.

Poláci chtěli závodit. Foto: Policie SR
Poláci připravovali nelegální závody na slovenských silnicích, policie zasáhla

Slovenská policie informovala na sociální síti, že Poláci vyvázli s pokutou. „Poláci odmontovali tabulky s evidenčním číslem, aby nemohli být identifikování bezpečnostními kamerami,“ uvedla policie. Případ se stal v úterý.

Tabulka s evidenčním číslem v zavazadlovém prostoru

Foto: Policie SR

V září 2018 po zběsilé jízdě tři Poláků a následné havárii vyhasl život 57letého Slováka. Poláci skončili ve vazbě, ale dva z nich byli postupně propuštěni. Oba na základě kauce ve výši 20 tisíc eur (přes půl milionu korun) a jsou stíháni na svobodě.

BEZ KOMENTÁŘE: Tragická nehoda na Slovensku

Video: Polícia Slovenskej republiky

Dvaačtyřicetiletému řidiči porsche, který do vozu nevinného Slováka narazil, soud vazbu prodloužil o další dva měsíce a hrozí mu 15 až 20 let vězení.

Poláci závodili v luxusních vozech porsche, ferrari a mercedes. „Ve vysoké rychlosti a přes plnou čáru nezvládli předjíždění a řidič porsche čelně narazil do vozu značky Škody Fabia, jejíž řidič zahynul,“ uvedla policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků