Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ivan Vilček, Právo

Bývalý zaměstnanec zastřelil na Slovensku šéfa a pak sebe

Střelba ve firmě HF Najus, sídlící v areálu někdejší zbrojovky ZŤS v Dubnici nad Váhom na západě Slovenska, si vyžádala dva životy. Server Sme.sk napsal, že zřejmě bývalý zaměstnanec nejprve zastřelil svého nadřízeného a pak spáchal sebevraždu. Policie se k případu dosud nevyjádřila.

Ilustrační foto Foto: Ivan Vilček, Právo
Bývalý zaměstnanec zastřelil na Slovensku šéfa a pak sebe

Podle serveru Pravda.sk šlo o pomstu: propuštěný zaměstnanec přijel do firmy na kole se dvěma zbraněmi, vstoupil do kanceláře a střelil do čela mistra, který se prý přičinil o jeho propuštění kvůli nespolehlivosti a užívání drog. Pak obrátil zbraň proti sobě.

Záchranáři se o střelbě dozvěděli krátce po deváté hodině ráno. „Po příchodu záchranářů, které jsme okamžitě vyslali na pomoc, ale lékař musel konstatovat smrt u obou mužů,“ uvedla Alena Krčová z operativního střediska záchranné zdravotní služby.

Dvě oběti střelby ve firmě HF Najus potvrdil také Matúš Košara z advokátní kanceláře, která společnost zastupuje. S ohledem na pokračující vyšetřování se ale zdržel dalších podrobností. Hned po střelbě dostali všichni zaměstnanci volno.

Policisté podle Sme momentálně prohledávají střelcův byt.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků