Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ivan Vilček, Právo

Bývalý zaměstnanec zastřelil na Slovensku šéfa a pak sebe

Střelba ve firmě HF Najus, sídlící v areálu někdejší zbrojovky ZŤS v Dubnici nad Váhom na západě Slovenska, si vyžádala dva životy. Server Sme.sk napsal, že zřejmě bývalý zaměstnanec nejprve zastřelil svého nadřízeného a pak spáchal sebevraždu. Policie se k případu dosud nevyjádřila.

Ilustrační foto Foto: Ivan Vilček, Právo
Bývalý zaměstnanec zastřelil na Slovensku šéfa a pak sebe

Podle serveru Pravda.sk šlo o pomstu: propuštěný zaměstnanec přijel do firmy na kole se dvěma zbraněmi, vstoupil do kanceláře a střelil do čela mistra, který se prý přičinil o jeho propuštění kvůli nespolehlivosti a užívání drog. Pak obrátil zbraň proti sobě.

Záchranáři se o střelbě dozvěděli krátce po deváté hodině ráno. „Po příchodu záchranářů, které jsme okamžitě vyslali na pomoc, ale lékař musel konstatovat smrt u obou mužů,“ uvedla Alena Krčová z operativního střediska záchranné zdravotní služby.

Dvě oběti střelby ve firmě HF Najus potvrdil také Matúš Košara z advokátní kanceláře, která společnost zastupuje. S ohledem na pokračující vyšetřování se ale zdržel dalších podrobností. Hned po střelbě dostali všichni zaměstnanci volno.

Policisté podle Sme momentálně prohledávají střelcův byt.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků