Hlavní obsah

Lupiči srazili ženu i s kočárkem, okradli ji a utekli

Že se někteří zloději neštítí ani takových činů, jako je útok na matku s několikaměsíční ratolestí, dokazují záběry z bezpečnostní kamery v Boltonu. Dva zloději vytrhli ženě a její matce nákupní tašky, přičemž převrátili kočárek s malým dítětem.

Lupiči srazili ženu i s kočárkem, okradli ji a utekli

Třiatřicetiletá žena se spolu se svou matkou a malým dítětem v kočárku vracely z nákupů v centru britského Boltonu, když na ženy ověšené nákupními taškami a kabelkami zaútočili dva mladíci. Jeden z nich uštědřil ránu do hlavy starší dámě, která následně spadla na zem, čímž převrhla kočárek s dítětem na stranu.

Muži, kterým údajně bylo kolem 20 let, pak ženě vytrhli některé z tašek. Nepomohlo ani, že se její dcera pokusila s jedním z výtržníků zápasit o svou kabelku. Matka dítěte v kočárku se pak ještě za zloději rozběhla, svůj pokus o dopadení mužů ale brzy vzdala.

Při útoku se nikomu naštěstí nic nestalo. Tříměsíční dítě bylo podle policie v kočárku připoutáno a neutrpělo proto žádné zranění. Ani starší žena nebyla kromě rány do hlavy vážněji zraněna.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků