Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Posádka Air Canada zapomněla v letadle spící cestující

Kanadská letecká společnost Air Canada zapomněla v neděli na palubě stroje jednu cestující. Žena podle svých slov během přistání v Torontu hluboce spala a posádka buď stroj nezkontrolovala, nebo spící ženu přehlédla, napsala agentura DPA.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Posádka Air Canada zapomněla v letadle spící cestující

Žena se později probudila chladem v prázdném a tmavém letadle. A nešťastné souhry náhod pokračovaly. Pasažérka si nemohla přivolat pomoc ani mobilním telefonem, protože měla vybitou baterii. Nefungovalo ani rádio v kokpitu vzhledem k vypnutému zdroji napájení.

Pomoc se jí podařilo přivolat, až když objevila kapesní baterku a úspěšně vyslala nouzové signály. Ty zcela náhodou zahlédl zaměstnanec letiště, který kolem projížděl se zavazadly. Přistavil jí k letounu schůdky a informoval leteckou společnost, která se o ženu postarala.

Případ nyní vyšetřuje letecká společnost, která zkoumá, jak je možné, že posádka spící ženu přehlédla. Incident zatím nechce komentovat, dodala agentura DPA.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků