Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Zmateného mladíka v červených trenkách prý honili po Žižkově démoni

Žádní pokémoni, rovnou démoni vyhnali do žižkovských ulic mladíka, který pobíhal jen v trenkách mezi lidmi. Než ho pražští strážníci dostihli a předali lékařům, měl dotyčný vážné obavy o svůj život a stále výkřiky žádal o pomoc. Nakonec skončil na psychiatrii.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Zmateného mladíka v červených trenkách prý honili po Žižkově démoni

V neděli v půl osmé večer prováděli strážníci z Prahy 3 kontrolní činnost v Jagellonské ulici. Tam je oslovil kolemjdoucí muž s tím, že v nedaleké prodejně potravin běhá mladík jen v červených trenýrkách a pokřikuje.

Strážníci poté zjistili, že mladík utekl směrem do Velehradské ulice. Hlídka ho nakonec dostihla na náměstí Jiřího z Poděbrad. Strážníkům nadiktoval osobní údaje a neustále křičel o pomoc s tím, že ho pronásledují démoni, kteří ho zabijí.

„Protože začal být agresivní a ohrožoval sebe i strážníky a nekontroloval své chování, hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. I s pouty na rukou byl agresivní, kopal kolem sebe a vykřikoval. Vzhledem k jeho duševnímu stavu strážníci na místo přivolali záchrannou službu. Ta ho následně za asistence hlídky převezla na psychiatrii," informoval mluvčí Městské policie Praha Jan Čihák.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků