Hlavní obsah
Foto: OZC Zlaté jablko

Zlaté jablko chystá na víkend valentýnský program s přehlídkou svatebních šatů

Na Valentýnský program se mohou těšit návštěvníci obchodního centra Zlaté jablko ve Zlíně v sobotu 16. února od 10 do 18 hodin. K oslavě svátku zamilovaných pro ně bude připravena přehlídka svatebních šatů, živá klavírní hudba i oblíbený fotokoutek se soutěží. Po celý den bude navíc bezplatné parkování.

Foto: OZC Zlaté jablko
Zlaté jablko chystá na víkend valentýnský program s přehlídkou svatebních šatů

Každý Valentýn může skončit nečekaně. A začít může třeba ve Zlatém jablku. Obchodní a zábavní centrum ve Zlíně se jako každý rok na svátek všech zamilovaných důkladně přichystalo. Už od čtvrtka 14. února bude v jeho prodejní pasáži k vidění výstava svatebních šatů.

Hlavní program pak proběhne v sobotu 16. února. Od 10 do 18 hodin bude otevřený fotokoutek pro zamilované s tiskem fotografií zdarma. „S pořízenými snímky se páry navíc mohou zúčastnit soutěže o nejvíc lajkovanou fotografii na našem Facebooku,“ upozornil Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.

Romantickou atmosféru dne navodí svou hudbou pianista Honza Kuchař. A hned třikrát se představí Svatební studio Dany Svozílkové. Přehlídku jejich svatebních šatů je možné zhlédnout ve 14, 15 a 16 hodin.

Valentýnský program je přístupný zdarma v přízemí prodejní galerie obchodního centra, po celou sobotu bude zdarma také parkování v parkovacím domě Zlatého jablka.

Další informace na www.zlatejablko.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků