Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Že nosí na rande pákové nůžky strážníci podezřelé dvojici neuvěřili

Muž se strážníkům vymlouval, že pákové nůžky a nářadí nosí při procházce s přítelkyní běžně, co kdyby potřeboval něco opravit. S takovou výmluvou se setkali strážníci Obvodního ředitelství Městské policie Praha 15.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Že nosí na rande pákové nůžky strážníci podezřelé dvojici neuvěřili

"Ve čtvrtek kolem půl čtvrté odpoledne hlídka přijala oznámení, že u retenční nádrže v pražské Dubči stojí zaparkované vozidlo. U něj se pohybuje dvojice osob, která schovává do trávy nějaké věci. Strážníci zjistili, že u automobilu postává muž se ženou, nedaleko nich leží velká taška plná měděných kabelů a vedle tašky pákové nůžky, řezačka na plast a další nářadí," uvedl mluvčí strážníků Jan Čihák. 

„Při prohlídce okolí strážníci nalezli ještě několik desítek metrů dalšího kabelu. Strážníci dvojici legitimovali a požadovali po ní objasnění původu věcí. Také je zajímalo, k čemu mají pákové nůžky a další nářadí. Muž strážníkům sdělil, že je na procházce s přítelkyní a nářadí sebou nosí běžně, co kdyby potřeboval něco opravit," dodal Čihák.

Hlídka strážníků pro podezření ze spáchání trestného činu předala dvojici Policii ČR.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků