Hlavní obsah
Foto: BS vinařské potřeby

Velkými Bílovicemi se poprvé poběží Vinařská pětka

První ročník BS běžeckého závodu Vinařská pětka odstartuje 31. srpna ve Velkých Bílovicích. Trasa pro dospělé měří 5 kilometrů, pro děti bude připraven závod o délce 1 kilometr. Pořádající společnost BS vinařské potřeby věnuje výtěžek z akce na rekonstrukci velkobílovického dětského hřiště.

Foto: BS vinařské potřeby
Velkými Bílovicemi se poprvé poběží Vinařská pětka

Běžecký závod pro širokou veřejnost odstartuje přímo v areálu BS vinařských potřeb na ulici Žižkovská 1230 ve Velkých Bílovicích, kde závodníci také proběhnou cílovou páskou.

Závod je rozdělen do dvou kategorií – v kategorii Junior se mladí běžci postaví na start 1 km dlouhé tratě v 16 hodin, kategorie Elita na 5 kilometrů odstartuje o hodinu později. Pro malé i velké závodníky bude připraveno občerstvení i zajímavé ceny.

„Startovné se hradí pouze u závodu pro dospělé a činí 100 korun. Celý výtěžek z této akce poputuje na rekonstrukci místního dětského hřiště,“ uvedla marketingová manažerka BS vinařské potřeby Renata Hlavačková a dodala: „Chtěli bychom tímto způsobem ukázat, že se může každý aktivně zapojit do místního dění a podpořit potřebnou věc.“

Registrace probíhá na webových stránkách www.vinarskepotreby.cz nebo přímo před závodem od 14:30 hodin v areálu BS vinařské potřeby.

Základní informace o závodu:

Kategorie Junior – děti a mládež do 15 let, délka tratě 1 km, start v 16:00 hod, startovné zdarma

Kategorie Elite – dospělí od 15 let včetně, délka tratě 5 km, start v 17:00 hod, startovné 100 Kč

Start i cíl v areálu BS vinařské potřeby, Žižkovská 1230, Velké Bílovice

Další informace na www.vinarskepotreby.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků