Hlavní obsah

Ve Valašském Meziříčí se chystá reggae sklizeň

Příznivci jamajských a od nich odvozených rytmů by měli zpozornět. Valašskomeziříčský M-klubu chystá na 20. listopadu akci s názvem Harvest, tedy jakousi hudební žatvu. V průběhu komponovaného večera se na pódiu vystřídá hned několik interpretů žánru.

Ve Valašském Meziříčí se chystá reggae sklizeň

„Akce sama o sobě bude jedna velká sklizeň nejen pro zemědělce, ale i pro umělce vystupující na ní,“ předeslal spoluorganizátor akce Tomáš Klír.

Hudební zastoupení na akci bude mít celý kraj. Ze Zlína do sklepních prostor M-klubu dorazí DJ Skre, který je znám ze svého účinkování v tříčlenné skupině Lion Movement sound system.

„Za pultem se Skre pohybuje asi od roku 2003 i s dalším členem LM Headdym. Za tuto dobu byli vyzbrojeni o zkušenosti, rozmanitost a spoustu skvělých hostů supportujících za mikrofónem,“ dodal Klír.

V M-klubu doprovodí DJ ze Zlína známý místní rudeboy little eL. Na scéně se objeví také Waref a Send, dohromady známí jako Vabank.

„Valmezko-vsetínská dvojice vysoce nebezpečných pachatelů hledaných pro stále se opakující lehké újmy na zdraví svých fanoušků při bujarých koncertních večírcích. Sklizeň kluků nám hlavně přinese repertoár složený z věcí z dokončujícího se mixtapu a možná zazní i Bobek,“ popsal duo s charakteristickou nadsázkou zasvěcenců stylu Klír.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků