Hlavní obsah
Adventní koncert Foto: Jana Matyášová

Vánoční koncert a jarmark v Bartošovicích v Orlických horách

Tradiční vánoční řemeslný jarmark v chráněných dílnách Kopeček v Bartošovicích v Orlických horách a adventní koncert Mezi horami v bartošovickém kostele sv. Maří Magdalény se uskuteční v sobotu 14. prosince.

Adventní koncert Foto: Jana Matyášová
Vánoční koncert a jarmark v Bartošovicích v Orlických horách

Adventních koncerty pořádají Obecní úřady Orlické Záhoří a Bartošovice v Orlických horách, Sdružení Neratov, Klášter Františkánů v polském Zielenieci a Farnost Neratov. Pořadatelem Vánočního jarmarku na Kopečku je Sdružení Neratov.

Program:

10.00-17.00 hodin - Vánočně na Kopečku - vánoční řemeslný jarmark v chráněných dílnách Sdružení Neratov - Kopeček v Bartošovicích v Orlických horách, ukázky řemesel, občerstvení, vánoční dobroty a tradiční česká zabijačka, prodej výrobků chráněných dílen a držitelů certifikátu Orlické hory- Originální produkt.

10.00 hodin - požehnání řemeslníkům

11.00 hodin - muzicírování se Sborem z hor

10.00-16.00 hodin - Den otevřených dveří v základní škole speciální Neratov se sídlem v Bartošovicích v Orlických horách (300 metrů od Kopečku)

16.00 hodin - Koncert z cyklu Advent mezi horami ( 13. ročník) v místním kostele sv. Maří Magdalény (600 metrů od Kopečku). Vystoupí Veronika Střálková housle, Petr Starkoš varhany.

Bude prezentován i restaurovaný Oltář českých patronů.

Od 13.00 hodin možnost komentované prohlídky kostela.

Další informace: www.bartosovice.eu, www.neratov.cz, www.kopecek.neratov.cz, www.ponoveceste.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků