Hlavní obsah
I letos se Techmania připojuje ke Světovému dni bez aut. Foto: Techmania Science Center

Techmania se připojí ke Dni bez aut

Jakkoli plzeňské Techmania Science Center vzdává hold vědě, technice a pokroku, jeden den v roce přímo vyzývá k návratu do časů, kdy jediným dopravním prostředkem byly člověku jeho vlastní nohy.

I letos se Techmania připojuje ke Světovému dni bez aut. Foto: Techmania Science Center
Techmania se připojí ke Dni bez aut

I letos se připojuje ke Světovému dni bez aut a 22. září zve nejen na atraktivní program, ale hlavně k návštěvě jinak než autem.

„Uvítáme nejen pěší návštěvníky, ale samozřejmě i ty, kteří dorazí na kole, koloběžce nebo třeba na koni či kolečkových bruslích,” informoval šéf marketingu Jan Štěpán.

Program Dne bez aut se bude konat na parkovišti Techmanie a lidé si tu budou moci vyzkoušet moderní trendy v dopravě – zejména populární vozítka Segway nebo se zblízka seznámí s prací hasičů a policistů.

Akce probíhá v otevírací době Techmanie, tedy od 8:30 do 17:00 hodin. Tři návštěvníci, kteří dorazí na obzvláště kuriózním dopravním prostředku nebo mimořádně kreativním způsobem, budou mít tento den do Techmanie volný vstup.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků