Hlavní obsah
Návrh studenta 4.B Jindřicha Blanáře z průmyslovky Hodonín Foto: Jana Slováková

Studentské projekty mladých architektů mají své kouzlo

Hodonínská průmyslovka soutěží o nejlepší stavařský projekt. Její studenti navrhli a nakreslili projekty rodinných domů a soutěží o hodnotné ceny v hlasovací anketě.

Návrh studenta 4.B Jindřicha Blanáře z průmyslovky Hodonín Foto: Jana Slováková
Studentské projekty mladých architektů mají své kouzlo

Studenti průmyslovky v Hodoníně se i v letošním školním roce zúčastnili několika soutěží pořádaných stavebními firmami. Jedná se o dobrý příklad propojení střední školy a praxe.

"Každoročně se účastníme soutěží renomovaných firem jako jsou Velux, Ytong, KM Beta a mnohých dalších. Pro naše studenty je práce na takovém projektu velkou výzvou a nemalé ohodnocení za vítězství zároveň obrovskou motivací. Pro nás kantory je to zároveň spousta práce, která je ovšem smysluplná a pro studenty velice prospěšná", řekla jedna z vedoucích projektů Lenka Benovičová.

Navrhované projekty jsou mladé, neotřelé a svěží. Podívejte se na jejich práce a hlasujte, který projekt se vám líbí nejvíce. Tři soutěžící s nejvíce hlasy obdrží hodnotné ceny.

Navrhované domy můžete shlédnout na: www.prumyslovka.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků