Hlavní obsah
Foto: Michaela Poláková

Slovenské i české hvězdy – to je letošní Rokytná fest

V Rokytnici nad Rokytnou se 24. a 25. května uskuteční 5. ročník festivalu Rokytná fest. Festival rozhodně nezklame.

Foto: Michaela Poláková
Slovenské i české hvězdy – to je letošní Rokytná fest

Hlavními hvězdami budou dvě známé slovenské kapely - Desmod a No Name. Desmod pocházejí z Nitry a jsou to několikanásobní slovenští slavíci, a to jak absolutní tak i v kapelách. Podobně je na tom i košická kapela No Name. Obě jsou v Čechách známé, obě mají již hodně za sebou. A obě nabídnout jak hity, tak i nové písně.

Českou hudební scénu budou zastupovat známé i méně známé kapely. Z těch nejznámějších stojí jistě za zmínku Vypsaná fixa. Pardubická skupina s básnickými surrealistickými texty patří k těm neoblíbenějším v posledních letech. Fanouškům kapely UDG bude jistě známá kapela Liwid. Liwid totiž v roce 2009 právě UDG předskakovali na jejich turné.

Vystupovat na dvoudenním Rokytná festu budou i čáslavská Civilní Obrana nebo havlíčkobrodští El’brkas. Pražská kapela Prowizorium má za sebou také několik zajímavých předskokanských zkušeností. Například s kapelou Kryštof nebo Wohnout.

Punkrockovou scénu bude zastupovat skupina Append x. Dále si budou moct návštěvníci festivalu vychutnat koncerty kapel Reweer, Storm, Beck OFIS, Nebe a Vernus.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků