Hlavní obsah
šťastná rodinka Kubáčkova ve zlínské porodnici Foto: Adéla Čuříková

Prvním miminkem Zlínského kraje je Štěpán z Luhačovic

Prvním miminkem Zlínského kraje v roce 2019 je Štěpán Kubáček z Luhačovic. Ve středu mu přišli popřát a předat dárky předseda představenstva Nemocnic Zlínského kraje MUDr. Radomír Maráček a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

šťastná rodinka Kubáčkova ve zlínské porodnici Foto: Adéla Čuříková
Prvním miminkem Zlínského kraje je Štěpán z Luhačovic

Malý Štěpán se narodil 1. ledna 2019 ve 4:50. Termín porodu přitom měla jeho maminka Lucie až 5. ledna.

„Podívali jsme se na ohňostroj, o půl druhé jsme vyjeli z Luhačovic a 4:50 byl Štěpán na světě, bylo to velmi rychlé,” konstatoval s úsměvem tatínek Jan Kubáček.

Jeho žena Lucie, která mimochodem dnes slaví 27. narozeniny, doplnila, že je to jejich první dítě a měli pro něj nachystaná dvě chlapecká jména, ale do poslední chvíle se nemohli rozhodnout.

„Věděli jsme, že budeme mít kluka, a vybrali jsme jména Kryštof a Štěpán. Ale ani na porodním sále jsme si nebyli jistí. Tak jsme požádali porodní asistentku a ona vybrala Štěpána,” uvedla Lucie Kubáčková a dodala, že personál ve zlínské nemocnici byl ochotný a milý. „Chtěla bych všem moc poděkovat, byli neuvěřitelní a úžasní.”

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků