Hlavní obsah
Návštěvnice na MDŽ Foto: Jaroslav Blažek

Při oslavě Mezinárodního dne žen volili v Pilníkově misáka

Volba Misáka MDŽ 2016 se stala zlatým hřebem večera pro ženy v pilníkovském penzionu U Skutilů.

Návštěvnice na MDŽ Foto: Jaroslav Blažek
Při oslavě Mezinárodního dne žen volili v Pilníkově misáka

V pátek 13. března 216 se v pilníkovském penzionu U Skutilů uskutečnila další oslava Mezinárodního dne žen. Večerem i letos provázel osvědčený konferenciér Pavel Dostál, který nejprve uvedl vystoupení dětí z místní mateřské školy pod vedením paní učitelky Geciové a Mihálkové, která děti doprovázela hrou na klávesy.

Po nich vystoupily děti z nedávno založeného kroužku Pilníkováček. Na závěr svého vystoupení děti rozdaly všem přítomným ženám vlastnoručně vyrobené přání a také vlastnoručně vyrobenou papírovou květinu.

Trhákem letošního večera pro ženy se ale nakonec stala volba Misáka MDŽ 2016. Soutěž se, jak už to u takových soutěží bývá, sestávala ze tří disciplín. Nejprve se soutěžící představili ve společenském oděvu. Ve druhé disciplíně kandidáti na misáka předvedli, jak umí nalíčit dobrovolnice z publika. Nalíčené ženy skutečně každého zaujaly! Poslední disciplína, která samozřejmě nemohla chybět, byla promenáda v plavkách.

K tanci a poslechu celý večer hrál DJ BOBO a i letos se mohly zájemkyně nechat během večera vyfotit ve fotokoutku. Večer se vydařil a opět u žen měl velký úspěch.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků