Hlavní obsah
Foto: Kontra Production

Předvánoční Rockfest v pražském klubu Matrix

Již příští sobotu 11. prosince se uskuteční III. ročník rockově-multižánrového pražského festivalu s názvem Předvánoční Rockfest. Letos festival nalezne své zázemí v klubu Matrix na Praze 3 a představí postupně šest reprezentativních hudebních skupin současné klubové scény.

Foto: Kontra Production
Předvánoční Rockfest v pražském klubu Matrix

Headlineři SUNFLOWER CARAVAN vystoupí s čerstvým albem A Little Bit More a avantgardní PRVNÍ HOŘE zcela mimořádně poprvé představí téměř všechny skladby z očekávaného čtvrtého řadového alba a obdaruje fanoušky novým singlem v limitovaném vánočním vydání.

Dále se návštěvníci mohou těšit na kultovní crossoverovou skupinu INSANIA, bluecore úderku X-LEFT TO DIE, živelné ANYWAY a prostor bude i pro klidnější předvánoční rozjímání se skupinou ZRNÍ. Po živé hudbě bude následovat punk-rock-ska afterparty s DJ Tchichimanem.

Předvánoční Rockfest si klade za cíl být adventním svátkem pro všechny, kdo sledují naši hudební scénu a dovedou ocenit dramaturgickou výstavbu této akce. Všechny účinkující kapely mají podle organizátorů zásadní význam pro současnou tvář rockově zaměřené hudby v naší zemi. Festival se zaručuje být žánrově velmi pestrým, pojem „rocková hudba“ tu můžeme nalézt téměř bez jakýchkoli bariér.

V rámci večera se bude také soutěžit o zajímavé dárky od kapel a partnerů festivalu.

Vstupenky si lze zakoupit v omezeném množství v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz) za předprodejní cenu 150Kč, standartní vstupné pak bude činit velmi příznivých 190 Kč. Oficiální začátek festivalu je v 17.00. Veškeré informace a aktuální novinky naleznete na oficiálních stránkách Předvánočního Rockfestu http://www.predvanocnirockfest.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků