Hlavní obsah
Fotografie sálu Důstojnické besedy z poslední podobné akce. Foto: Ondřej Vylíčil

Poslední významný podnik roku v moderních šipkách bude hostit Jaroměř

V sobotu 19. října se v Josefově uskuteční další významný podnik šipkařské sezony 2019. V místním sále Důstojnické besedy se odehraje poslední letošní Master Unie šipkových organizací, který je pro krajské i republikové žebříčky bodově zvýhodněn.

Fotografie sálu Důstojnické besedy z poslední podobné akce. Foto: Ondřej Vylíčil
Poslední významný podnik roku v moderních šipkách bude hostit Jaroměř

Program akce je tradičně nabitý soutěžemi různých druhů. Vše odstartují dámy, které v 9 hodin rozehrají druhý hrací den 12. ročníku ligové soutěže družstev Královéhradecka. Hodinu po nich přijdou na řadu také pánové, kterým vypukne turnaj TOP, do kterého nastoupí šestnáctka nejúspěšnějších hráčů východních Čech současnosti.

Dále bude hned po skončení ženské ligy spuštěn také TOP turnaj žen a to za účasti osmičky aktuálně nejlepších hráček kraje. Nabité dopoledne nebude patřit pouze dospělým. V 9:30 hodin dostanou prostor děti potažmo mládež, kterou čekají minimálně dva individuální turnaje.

A to není zdaleka vše. Po poledni přijde čas na individuální otevřené turnaje tzv. Nominační Mastery. K nim nastoupí dospělí, kteří ve dvou kategoriích (ženy, muži) odehrají nejprve turnaje jednotlivců a později i dvojic.

Všechny soutěže, vyjma ženské ligy a turnajů TOP, jsou otevřené a to znamená, že zapojit se mohou i neregistrovaní.

Další informace o podniku lze vyhledat na webové stránce události master.navrchol.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků