Hlavní obsah
Foto: Zlaté jablko

Podzimní Night shopping ve Zlatém jablku nabídne show a moderátora Miroslava Šimůnka

Příznivci zábavy a výhodného nakupování se již tento pátek mohou těšit na pravidelný podzimní Night shopping ve Zlatém jablku. Nabitý program zahrnuje módní show, akrobatické výkony, hudební vystoupení a slevy v prodejnách. Večerem provede oblíbený moderátor Miroslav Šimůnek.

Foto: Zlaté jablko
Podzimní Night shopping ve Zlatém jablku nabídne show a moderátora Miroslava Šimůnka

Ten opravdový podzim začne v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně v pátek 19. října v 19 hodin. To zde totiž vypukne populární Night shopping.

Program s názvem Art of Show uvede herec a moderátor TopStar Magazínu Miroslav Šimůnek a zahájí jej moderní malíř Malej Dejv, finalista soutěže Česko Slovensko má talent. Ten ve svém vystoupení na místě vytvoří obraz za pomocí třpytek. Následovat bude módní show v čele s modelkou a moderátorkou Nikol Moravcovou, která předvede aktuální módní trendy a inspiraci k podzimním nákupům.

O hudební zážitek se postará svérázná kapela Circus Problem se svou nezaměnitelnou energetickou show. „Návštěvníci se pak mohou těšit hned na dvě dechberoucí akrobatická vystoupení. Nad hlavami návštěvníků se budou vznášet akrobati na stuhách a svou odvahu ukáží také akrobati s originální Slackshow ve vzduchu obchodního centra,“ představil taháky programu Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.

V průběhu dne i večera se budou po obchodním centru pohybovat chůdaři, chybět nebudou ani netradiční dekorace, stylové občerstvení a welcome drink. Night shopping končí ve 23 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků