Hlavní obsah
6. ročník Kitařské 10 Foto: Bc. Iveta Šlajerová

Plzeňská Stanice mladých techniků zve na modelářský maratón

Stanice mladých techniků Plzeň zve na 6. ročník Kitařské 10. Akce se koná 27. března od 9:00. Připravili jsme pro příznivce plastikového modelaření desetihodinový modelářský maratón. Za podpory a dozoru zkušených modelářů a pedagogů, si každý účastník akce může postavit vlastní plastikový model.

6. ročník Kitařské 10 Foto: Bc. Iveta Šlajerová
Plzeňská Stanice mladých techniků zve na modelářský maratón

Akce se uskuteční v prostorách SVČ Radovánek, pracoviště Stanice mladých techniků - sady Pětatřicátníků 3, naproti Velkému divadlu v Plzni.

Připravili jsme pro příznivce plastikového modelaření desetihodinový modelářský maraton. Za podpory a dozoru zkušených modelářů a pedagogů, si každý účastník akce může postavit vlastní plastikový model, který obdrží po zaplacení poplatku. Model si můžete přinést i vlastní.

Jedná se o další ročník oblíbeného setkání plastikových modelářů, kde si i zkušení modeláři mohou vyměňovat zkušenosti s ostatními nebo naopak inspirovat a pomáhat méně zkušeným. Stejně tak si přijdou na své i úplní začátečníci, kteří budou moci pracovat pod dohledem lektorů.

Dveře jsou ale otevřené pro každého, kdo se chce přijít podívat, o čem plastikové modelaření vůbec je a co obnáší… Je to koníček, který lze dělat klidně po celý život… 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků