Hlavní obsah
Účinkující za Pilníkovském písničkáři 2015 se starostou města Pilníkov Foto: Jaroslav Blažek

Pilníkovský Písničkář má za sebou třetí ročník

Pilníkovský Písničkář má za sebou již třetí ročník. I letošní program uváděl a pořadem provázel moderátor rádia Frekvence 1 Ota Semann, a protože mezi sponzory letošního ročníku patřilo i město Pilníkov, přivítal přítomné také starosta města Miroslav Klapka.

Účinkující za Pilníkovském písničkáři 2015 se starostou města Pilníkov Foto: Jaroslav Blažek
Pilníkovský Písničkář má za sebou třetí ročník

V sobotní odpoledne 5. září se v pilníkovském penzionu U Skutilů konal již třetí ročník muzikantské sešlosti - Pilníkovský Písničkář 2015.

Na pódiu se během odpoledne až do pozdního večera vystřídalo čtrnáct účinkujících včetně místního písničkáře Jiřího Kulky alias písničkáře George, který jako organizátor celé odpoledne svým vystoupením zahájil, a místního dua – Jana a Martin Pachlovi, jež znáte jako členy místní hudební skupiny Tlupa-Tlap.

Kromě nich vystoupila řada písničkářů z blízkého i vzdálenějšího okolí, například František Michálek z Pardubic, Jarda Čížek z Náchoda, Ivana Velcovská ze Znojma, Zorin Vergos z Prahy, Stanislav Jarolímek – SARGA, oblíbený Martin Rous z Prahy, David Alfik Dewetter, Dalibor Pšenička z Pardubic, Karel Polívka z Pece pod Sněžkou, Jirka Hurych z Lanškrouna a Standa Haláček. Letos poprvé se sešlosti zúčastnila také Saša Niklíčková, která písničkáře oživila hrou na akordeon.

Všechny tyto písničkáře si přišlo poslechnout několik desítek posluchačů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků