Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Opilec skákal po projíždějícím autě jako King Kong

Kaskadérský kousek předvedl ve středu večer v pražské Celetné ulici mladý opilec. Posilněn alkoholem na těle i duši skočil na kapotu auta a začal pěstmi bušit do předního skla. Majiteli vozu se to pochopitelně nelíbilo a vše ohlásil projíždějícím strážníkům. Extempore mělo následně pokračování.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Opilec skákal po projíždějícím autě jako King Kong

Řidič hlídce vypověděl, že když vůz zastavil, začal výtržník bušit pěstmi do čelního skla a poskakovat po karoserii automobilu. Strážníkům označil jako pachatele mladého muže, který stál opodál v hloučku lidí.

„Strážníci k mladíkovi přistoupili a vyzvali ho k podání vysvětlení a prokázání totožnosti. Z jeho dechu byl cítit alkohol. Ve chvíli kdy strážníkům předložil občanský průkaz, pokusil se opětovně skočit na jedno z projíždějících vozidel. V tom mu však strážníci zabránili. To ho naštvalo natolik, že se je pokusil fyzicky napadnout. Strážníci proti němu museli použít hmaty a chvaty sebeobrany a následně přiložit i pouta,” informoval mluvčí Městské policie Praha Rudolf Rubeš.

Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, přivolali na místo Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu opatření.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků