Hlavní obsah
Jožka Šmukař s cimbálovou muzikou Foto: Gabriela Mácová

Ochutnávky vín na Třebíčsku klepou na dveře

Máte rádi víno? Cimbálovou muziku? Často nevíte, pro které víno se při nákupu rozhodnout? Pokud jste alespoň na jednu ze zmíněných otázek, následující článek je určený právě pro vás.

Jožka Šmukař s cimbálovou muzikou Foto: Gabriela Mácová
Ochutnávky vín na Třebíčsku klepou na dveře

Okres Třebíč je zemědělsky nejpříznivější oblastí v kraji Vysočina. Až na výjimky bohužel není producentem vinné révy. To však není překážkou pro konzumaci tohoto lahodného moku. Nelze také popřít, že mnozí obyvatelé v kraji jsou v tomto odvětví již skutečnými znalci. 

Kategorie vín, cukernatost, přirozený obsah alkoholu jsou atributy, které jsou u vín sledovány nejčastěji. Jak si však vybrat to pro vás nejlepší, které bude chutnat nejvíc právě vám? Ideálně při ochutnávkách vín.

Ve spolupráci se zkušenými sommeliéry a vinaři bude vybrána rozmanitá škála odrůd a vzorků z Moravy i ze zahraničí, která bude představena právě na Vysočině.

A kde? První jarní ochutnávka se uskuteční za necelý měsíc, 26. března od 13 hodin ve Sport-V-Hotelu v Hrotovicích. Druhá zájemce čeká 9. dubna v Hotelu Zámek Valeč. K navození stylové atmosféry pro vás současně bude hrát cimbálová muzika v čele se známým zpěvákem Jožkou Šmukařem. Zazní moravské lidové písničky nejen k tanci a poslechu, ale i ke zpěvu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků