Hlavní obsah
Foto: Ludmila Oravcová

Ocenění Zlatá koruna Královéhradeckého kraje pro Evu Rudolfovou

Patnáctka dobrovolníků pracujících s dětmi a mládeží v regionu ve středu 10. května převzala ocenění Zlatá koruna Královéhradeckého kraje.

Foto: Ludmila Oravcová
Ocenění Zlatá koruna Královéhradeckého kraje pro Evu Rudolfovou

Letos bylo přihlášeno 34 účastníků - také trutnovský oddíl sportovní gymnastiky a TeamGymu měl mezi nominovanými svá želízka v ohni, trenéry Jiřího Matušku, Hanu Jarošovou a Evu Rudolfovou.

Právě posledně jmenovaná, Eva Rudolfová, získala v III. ročníku oceňování
plaketu Zlaté koruny Královéhradeckého kraje a pamětní list z rukou náměstkyně hejtmana pro oblast školství, kultury a sportu Martiny Berdychové.

Ta mimo jiné řekla: „Cením si všech dobrovolníků, kteří s dětmi a mládeží pracují, a to nejen v oblasti sportu, ale i volnočasových aktivit. Díky nim se činnost dětí rozvíjí, sportují, je vyplněn jejich volný čas a díky nim také máme živý venkov i živá města. Všem dobrovolníkům za to patří velký dík.”

Oceněná Eva Rudolfová se věnuje trénování dětí a mládeže od roku 1983, kdy skončila s aktivním závoděním. Její svěřenkyně se staly mistryněmi České republiky. Je nejenom skvělou trenérkou, ale i výbornou rozhodčí sportovní gymnastiky a TeamGymu. Celý gymnastický oddíl se připojuje s gratulací.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků