Hlavní obsah
Farmářské trhy Foto: Jana Matějíková

Obyvatelé Frýdku-Místku se mohou seznámit s farmáři na Farmářské stezce

Příznivce Beskydských farmářských trhů ve Frýdku-Místku čeká zajímavá poznávací akce Farmářova stezka. Uskuteční se 14. května a nabídne návštěvu pěti farmářů a výrobců různých potravinových produktů či rukodělných výrobků, které jsou na farmářských trzích nabízeny a patří k oblíbeným.

Farmářské trhy Foto: Jana Matějíková
Obyvatelé Frýdku-Místku se mohou seznámit s farmáři na Farmářské stezce

Akce je kapacitně omezena, a to počtem 40 míst v autobuse, který bude účastníky převážet mezi jednotlivými farmami a výrobnami. Doporučujeme proto včasnou rezervaci, která bude zahájena 24. dubna v místecké i frýdecké pobočce BIC (Beskydské informační centrum)¨.

Připravena je návštěva výrobce sójových výrobků, pražírny oříšků, malé rodinné mlékárenské farmy, výrobce zdravé výživy, ale také zahrady s výpěstky skalniček a keramickou dílnou. Zájemci budou moci zhlédnout nejen výrobní proces, ale budou si moci také na místě oblíbené produkty a výrobky zakoupit.

Farmářovu stezku pořádá statutární město Frýdek-Místek, které je organizátorem Beskydských farmářských trhů, ve spolupráci s Beskydským informačním centrem Frýdek-Místek.  

Více informací na živnostenském úřadu magistrátu (558 609 192, 558 609 195, 558 609 190, 777 921 809, e-mailu trhyfm@frydekmistek.cz).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků