Hlavní obsah
Ples královny Elišky se uskuteční v sobotu 16. února 2019 v KD Jemnice. Foto: NKN Jemnice

Nightwish revival zahraje královně Elišce na jejím plese v Jemnici

V sobotu 16. února se uskuteční tradiční Ples královny Elišky. Již 27. ročník opět slibuje zábavu do rána, bohatou tombolu a mnoho dalšího od 20 hodin.

Ples královny Elišky se uskuteční v sobotu 16. února 2019 v KD Jemnice. Foto: NKN Jemnice
Nightwish revival zahraje královně Elišce na jejím plese v Jemnici

Prostory Kulturního domu v Jemnici se opět lehce ponoří do dob minulých. Sama královna Eliška se svojí družinou se opět do Jemnice vrátí, aby se ujala zahájení.

O programové zpestření se postará taneční skupina 4K při DDM Jemnice a Volné společenství rytířů řádu Johanitů z jemnické komendy.

Na pódiu vystoupí a celý večer zpříjemní Hudební produkce Friends, která je na Jemnicku nováčkem, avšak má za sebou velmi úspěšné mnohaleté působení na české scéně. Půlnoc zpestří svým koncertem kapela Nightwish revival.

Návštěvníci plesu se také mohou těšit na občerstvení včetně nepřeberného množství drinků a dalšího občerstvení. Chybět nebude ani velmi hodnotná tombola. Mezi hlavními výhrami bude metrová televize, wellness pobyt pro dva, espressovač, slevový poukaz na nákup auta a stovky dalších cen.

Díky velkému zájmu se organizátoři rozhodli znovu vyčlenit prostor na fotokoutek, aby si tak každý host kromě hezkého zážitku odnesl i památku v podobě fotografie.

Předprodej vstupenek probíhá v TIC Jemnice. Aktualizované informace najdete na Facebookové stránce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků