Hlavní obsah
Pořádající kapela Coward to rozjela na plné obrátky. Foto: Martina Sihelská

Muzikanti ve Stříbře přinesli druhý vánoční dárek

Šest kapel zahrálo o prvním vánočním svátku a ve stříbrském kulturním domě tak předalo svůj dárek návštěvníkům.

Pořádající kapela Coward to rozjela na plné obrátky. Foto: Martina Sihelská
Muzikanti ve Stříbře přinesli druhý vánoční dárek

Tradiční Hudba jednoho města, která má být druhým dárkem od stříbrských kapel pod stromeček, se konala 25. prosince ve stříbrském kulturním domě.

Svůj hudební dárek předalo návštěvníkům šest kapel, a to Rocka Rolla, El Gato Negro, Abused, Skavare, Coward a Ragulin. Kulturní dům se rychle zaplnil.

"S účastí jsem velmi spokojen. Co mě překvapuje, je to, že na rozdíl od předešlých ročníků přišla letos převážně mladá generace, zatímco řada z našich skalních fanoušků nedorazila. Oceňuji však, že se naše kapely začínají líbit i dalším generacím," uvedl jeden z pořadatelů Miroslav Beneš.

Sál se zaplnil tanečníky a posluchači, mezi nimi byla i Ivana Hietelová ze Stříbra. "Já chodím na tuhle akci každý rok a letos je tu nejvíce návštěvníků, což je super. Osobně to beru jako to nejhezčí na Vánocích, že se těším na Hudbu jednoho města. Nejraději mám Bit A Nail a Skavare," řekla Hietelová.

Skupina Bit A Nail nehrála z důvodu nemoci, ale zastoupil ji Abused. "Abused mě mile překvapil. Na Bit A Nail podle mě nikdo nemá, ti kluci jsou nenahraditelní, ale tahle trojka, co to vzala za ně, byla taky dobrá, opravdu," ocenila členy Abusedu Jana Mareschová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků