Hlavní obsah
Unikátní mezinárodní 3D koncert s příběhem. Velkoplošné projekce, nejnovější technologie, barokní hudba s art-rockovým zvukem i moderní tanec. Foto: Adéla Majerová

Mezinárodní projekt Vivaldianno se představí také v Třinci

Vivaldianno je unikátní mezinárodní 3D představení, které cestuje po všech světových kontinentech a má za sebou vystoupení ve třiceti světových městech. V České republice se v příštím roce představí pouze v Praze, Brně a v Třinci.

Unikátní mezinárodní 3D koncert s příběhem. Velkoplošné projekce, nejnovější technologie, barokní hudba s art-rockovým zvukem i moderní tanec. Foto: Adéla Majerová
Mezinárodní projekt Vivaldianno se představí také v Třinci

Do třinecké Werk Areny přijede 3. května pod názvem Vivaldianno Reloaded.

„Půjčili jsme si název z druhého Matrixu, protože chceme akcentovat moderní technologie a Vivaldiho příběh vyprávět obrazem více současnou a stravitelnou formou,“ představil svou novou tour Michal Dvořák, autor projektu a člen kapely Lucie.

Ten se nedávno vrátil z Argentiny a Chile s kontraktem na dalších osmnáct koncertů v Jižní Americe. „Za tu dobu prokázal projekt svou životaschopnost na všech kontinentech a v odlišných kulturách. Barokní hudba v rockovém pojetí na pozadí nejnovějších technologií fascinuje po celém světě a přirozeně představuje nejen mladým posluchačům klasickou hudbu v moderní nadčasové podobě. Původní příběh jsme výtvarným pojetím a nejmodernějšími technologiemi posunuli o level výš a já se nemůžu dočkat reakcí domácího publika,” dodal Michal Dvořák.

18. května odstartuje právě v Třinci svou tour Pavol Habera se skupinou Team. Haly v České a Slovenské republice navštíví s projektem Habera & Team. Již nyní je o jeho vystoupení enormní zájem. Fanoušci po celé republice se mohou těšit jak na staré hity, tak na nové písně této kapely, která spatřila světlo světa již před 35 lety. Skupina se se svými věrnými fanoušky podělí o radost z hudby s unikátní pódiovou show 21. století.

I když Vivaldianno Reloaded ani Habera & Team nejsou jediné velké projekty, které čekají Werk Arenu v roce 2019, řadí se zcela jistě k těm nejbombastičtějším.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků