Hlavní obsah
Kristýna Freiová Foto: archiv Kristýny Freiové

Kristýna Freiová a Swetja - autorské čtení s hudbou

Milovníci krásné literatury a neobyčejné hudby by si rozhodně neměli nechat ujít autorské čtení, které proběhne 1. srpna od 18:30 v pražské Literární kavárně Týnská.

Kristýna Freiová Foto: archiv Kristýny Freiové
Kristýna Freiová a Swetja - autorské čtení s hudbou

Čtení z románu Nesmrtelný hrabě a besedu s jeho autorkou doprovodí živé hudební vystoupení skvělého fujaristy a multiinstrumentalisty Swetji. Vstup na akci je zdarma.

Kdy: čtvrtek 1. srpna, od 18:30

Kde: Literární Kavárna Týnská, Týnská 6, 110 00 Praha

Nesmrtelný hrabě:

Druhý román talentované mladé autorky Kristýny Freiové Nesmrtelný hrabě (vydala Fortuna Libri, 2019) vypráví o mýty opředeném hraběti de Saint-Germain. Proslavil se obdivuhodnou dlouhověkostí, nesmrtelností. Přesto je jeho samotná existence terčem spekulací. Jaký byl jeho skutečný příběh? Kde přišel ke svým mimořádným schopnostem? Na tyto otázky se autorka snaží odpovědět.

Dobrodružný příběh se odehrává ve Francii a Švédsku na pozadí Třicetileté války. Stejně jako ve své první knize Galilejec (vydala Fortuna Libri, 2017) přináší autorka prostřednictvím hlavního hrdiny možné odpovědi na zásadní otázky lidského bytí a osudu, které si možná klade každý z nás. Její osobitý rukopis a vypravěčský talent tak opět dává vzniknout literárnímu dílu, ke kterému se mnoho čtenářů bude jistě rádo vracet, jakkoliv jej přečtou jedním dechem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků