Hlavní obsah

Klavírní koncerty v pražském obchodním centru Chodov

V obchodním centru Chodov lze v říjnu každý pátek a sobotu od 15 do 17 hodin vyslechnout klavírní koncert. Klavíristka Zuzana Dubnová tu zahraje V pátek 21. října tu známé i méně známé písně zahraje klavíristka Zuzana Dubnová.

Klavírní koncerty v pražském obchodním centru Chodov

Hudbu si mohou návštěvníci vybrat podle vlastního vkusu, neboť každý týden je zde připravený jiný styl. V říjnu byla k slyšení klasická hudba (20. 10.), připraveny jsou i světové evergreeny (21. 10. a 28. 10) a na závěr zazní jazz (29. 10.).

''Vystudovala jsem konzervatoř Jaroslava Ježka a od té doby se aktivně živím hudbou. Na svých koncertech většinou hraji na piano a zpívám. Hraji v jazz triu s hráčem na bicí Aloisem Hedervarim a baskytaristou Vladimírem Klimentem,'' uvedla klavíristka Zuzana Dubnová.

Klavír je umístěn u kavárny Factory ve II. patře na otevřeném prostranství tak, aby hudbu mohli poslouchat návštěvníci přilehlé kavárny, ale i kaváren v nižším patře a zákazníci jednotlivých obchodů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků