Hlavní obsah
Nádvoří zámku Foto: archiv

Kinoklub zámek Mníšek zve na promítání filmu Skrytá čísla

Zámek v Mníšku pod Brdy zve ještě i v září do "letního kina" na americký film Skrytá čísla. Promítá se v pátek 20. září od 20 hodin na zámeckém nádvoří.

Nádvoří zámku Foto: archiv
Kinoklub zámek Mníšek zve na promítání filmu Skrytá čísla

Americký film Skrytá čísla patří mezi nejlepší filmové počiny roku 2016. Představuje zákulisí práce v NASA, Národním ústavu pro letectví a kosmonautiku, kde v padesátých a šedesátých letech jistě své schopnosti ženy a Afroameričanky prosazovaly velmi těžce.

Tři nadané matematičky a inženýrky to ovšem dokázaly a jejich výpočty stály za vysláním prvního Američana do vesmíru, prvního člověka na oběžnou dráhu i za programem Apollo.

Promítání proběhne v prostoru zámeckého nádvoří zítra od 20 hodin. Teplé oblečení nutné. Další filmový zážitek je naplánován ještě na pátek 27. září.

Kromě diváků zve zámek také návštěvníky. O víkendu 21. a 22. září jsou na programu zámeckých prohlídek také prohlídky pro děti. Prohlídky s Elsou a Olafem, Kouzelné sklepení, Z pohádky do pohádky.

Příští sobotu 28. září se můžete těšit Na podvečerní prohlídky s andělem a Bílou paní.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků