Hlavní obsah
Devatenáctiletá finalistka v soutěži Miss Junior za Karlovarský kraj, Martina Hollá. Foto: archiv Miss Junior

Karlovarský kraj zastupuje ve finále Miss Junior Martina Hollá

Martina Hollá, devatenáctiletá brunetka z Kynšperka nad Ohří touží být choreografkou. Tanci se věnuje roky, dokonce už sama trénuje malé tanečníky. Do soutěže Miss Junior se přihlásila, protože si řekla, proč to zkrátka nezkusit.

Devatenáctiletá finalistka v soutěži Miss Junior za Karlovarský kraj, Martina Hollá. Foto: archiv Miss Junior
Karlovarský kraj zastupuje ve finále Miss Junior Martina Hollá

„Myslím si, že jsem přátelská, veselá, cílevědomá a mimo jiné také upřímná. Nemám ráda lež, zradu, sobeckost a lhostejnost. Jsem velmi soutěživý typ a možná i proto jsem se do této soutěže přihlásila, je to pro mě možná i určitý druh adrenalinu. Mám moc ráda, když je kolem mě veselo a živo. Jsem velmi temperamentní holka, která ráda tancuje, sportuje, ale také vaří, peče a chodí na procházky. Zkrátka jsem asi taková, že chvíli neposedím. Ale upřímně si myslím, že nejlepší je, poznat mě osobně," shrnuje v deseti větách svoji charakteristiku studentka Pedagogického lycea v Karlových Varech a pokračuje:

„Nade vše mám ale ráda svou rodinu a přátele, kteří mě vždy podrží… A ještě mám moc ráda ananas, ale myslím, že jednodušší by bylo zodpovědět na otázku, co ráda nemám. Mým snem je úspěšně dostudovat, ale také tancovat a dělat choreografie. Chtěla bych být v životě šťastná, ovšem to je asi snem každého člověka,“ směje se sympatická Martina, která si pomalu balí zavazadla na soustředění Škola Miss Junior. Začíná už 29. září v Parkhotelu Sokolov a Martina to tak bude mít ze všech finalistek nejblíže.

Soustředění Škola proběhne pod záštitou hejtmana Karlovarského kraje PaedDr. Josefa Novotného.

„Velice si vážíme podpory pana hejtmana, který svojí záštitou podpořil také filozofii soutěže Miss Junior, která se otevřeně staví proti bulimii, anorexii a poruchám příjmu potravy celkově. Finalistky soutěže Miss Junior také během Školy Miss Junior přijme radní Karlovarského kraje pro oblast školství Vratislav Emler - máme pro něj připravený speciální dárek," uvedla Jana Veselá z realizačního týmu.

Soustředění soutěže Škola Miss Junior je dalším stupínkem v celkovém hodnocení finalistek Miss Junior 2011, jejíž finále proběhne 17. října v Hard Rock Café Praha.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků