Hlavní obsah
Foto: Pavel Petruška

Jarní Night Shopping ve Zlatém jablku se nesl v duchu slavných bondovek

Napínavou scénou jako z akčního filmu zažili v pátek večer návštěvníci zlínského Zlatého jablka. Ozbrojení gangsteři, kteří nečekaně slanili z 2. patra, se chystali ohrožovat svůdnou Evu Perkausovou. Stejně jako ve slavných bondovkách však byl blízku neohrožený hrdina, který si s nimi snadno poradil.

Foto: Pavel Petruška
Jarní Night Shopping ve Zlatém jablku se nesl v duchu slavných bondovek

Nejen zahájení jarního Night Shoppingu, ale celý páteční večer byl potom ve stylu slavných bondovek, odvážných agentů a svůdných krásek. Kromě úvodní kaskaderské show CZECH STUNTS si návštěvníci užili také dechberoucí akrobatické vystoupení AERIAL STRAPS, které se také odehrávalo nad jejich hlavami v prostorách nákupní galerie.

O hudební vystoupení se tentokrát postarala sympatická mladá rapperka Sharlota, která je jednou z moderátorek právě probíhající talentové soutěže The Voice hlas Česko Slovensko 2019. Fanoušky dokonce potěšila krátkou autogramiádou.

Inspirací k obohacení šatníků novými jarními kousky byla potom módní fashion show. Na přehlídkovém molu se během ní přestavily modelky a modelové v čele s Miss Czech republic 2018 Kateřinou Kasanova a Českou Miss Earth 2013 Monikou Leovou.

Pro dokreslení atmosféry byl v prodejní pasáži k vidění i legendární automobil Jamese Bonda Aston Martin DB9S, u kterého se návštěvníci centra mohli společně se smyslnými bond girls vyfotit. Nakupování za výhodné ceny bylo povoleno až do pozdních nočních hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků