Hlavní obsah
Vzdělávání je nikdy nekončící proces. Foto: Tereza Schreiberová

Jak na turisty přes sociální sítě, poradí speciální kurzy

Sdružení cestovního ruchu Střední Morava, které pečuje o rozvoj a koordinaci turismu v regionu, chce i letos pokračovat ve vzdělávacích aktivitách, jejichž cílem je spokojený návštěvník.

Vzdělávání je nikdy nekončící proces. Foto: Tereza Schreiberová
Jak na turisty přes sociální sítě, poradí speciální kurzy

„V rámci vzdělávacích kurzů jsme proškolili pětašedesát účastníků, uskutečnily se tři tematicky zaměřené semináře,“ informovala Djamila Bekhedda, ředitelka Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu.

Kurzy, vedené vesměs vysokoškolskými profesory a odborníky na marketing, byly zaměřeny na témata kvality služeb v hotelnictví, gastronomii a wellness; kvality služeb v sektoru venkovského turismu a kvality služeb turistických informačních center, průvodcovství, cestovních kanceláří a cestovních agentur. Ke každému semináři byla vydána publikace, která je k dispozici na webu. „Těší nás, že hned od začátku byl o semináře zájem, a hlavně, že dostáváme pozitivní ohlasy,“ zdůraznila ředitelka.

„V roce 2013 se budeme orientovat na online marketing, tedy zlepšení komunikace s potenciálními návštěvníky regionu, s fanoušky na sociálních sítích, dodala Djamila Bekhedda. „Jedním z našich hlavních úkolů je vzdělávat lidi, kteří pracují v cestovním ruchu. Kromě již zmíněných seminářů jsme zřídili webový portál elearning.central-moravia.cz, přístupný všem zájemcům o vzdělávání.“

Na nových webovkách najdou lidé řadu dokumentů, publikací a prezentací na téma kvalita služeb a marketing.

Více informací o nabídce vzdělávacích programů naleznou zájemci na webových stránkách sdružení cestovního ruchu www.strednimorava-tourism.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků