Hlavní obsah
Limen Boomstick Festival Foto: Matěj Sládek

Hradec Králové přivítá druhý ročník Limen Boomstick Festivalu

V sobotu 26. března proběhne v královéhradeckém AC Klubu již druhý ročník Limen Boomstick Festivalu, v jehož průběhu se představí celkem 8 kapel.

Limen Boomstick Festival Foto: Matěj Sládek
Hradec Králové přivítá druhý ročník Limen Boomstick Festivalu

Se svou pořádně našlápnutou show dorazí punkrockeři Highstreet Hooligans z Havlíčkova Brodu.

Stejně jako loni se na festivalu představí v Hradci Králové již dobře známá trojice kapel - pop-punkoví Rogers z Chrudimi a M3TA z Třebíze; a neratovičtí punkrockeři Desort, kteři na konci minulého roku vydali EP Nazionalism upozorňující na rostoucí vlnu xenofobie ve společnosti.

Naopak úplně poprvé se královéhradeckému publiku představí rocková partička Black Mercury z Moravské Třebové.

Na své si přijdou i milovníci melodického metalcoru, jehož pořádnou dávku publiku nadělí domácí banda Glad For Today. Pohodový punk-rock z České Třebové dovezou kluci z At The Moments. 

Z Děčína pak dorazí vycházející emo punková hvězda DCRadio, která v prosinci loňského roku vydala recenzemi velice kladně hodnocené debutové album Pod Vlivem.

Kromě hudby se návštěvníci můžou těšit také na výstavu designů Ondřeje Suchochleba a samozřejmě nebude chybět ani velikonoční zelené pivo.

Jak už název napovídá, festival pořádá značka Limen Clothing, jejíž oblečení zde budete moci zakoupit za zvýhodněné ceny.

Akce startuje v 15 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků