Hlavní obsah
Dara Rolins na charitativní akci Hejbejte se a zpívejte Foto: Petr Mráček

Hanka Kynychová roztančila děti z dětských domovů

Za podpory týmu dobrovolníků zorganizovala už posedmé Hanka Kynychová charitativní akci Hejbejte se a zpívejte pro děti dětských domovů v celé České republice. Letos se zúčastnilo 350 dětí z 16 domovů, které se na konci listopadu v Praze utkaly během dvou dnů v několika tanečních a pěveckých kategoriích.

Dara Rolins na charitativní akci Hejbejte se a zpívejte Foto: Petr Mráček
Hanka Kynychová roztančila děti z dětských domovů

Finále se uskutečnilo v pondělí 25. listopadu v klubu Futurum na Smíchově. Po půlročním tréninku se tak absolutním vítězem už poněkolikáté stal Dětský domov Tišnov, na paty mu ovšem šlapaly i děti z Mikulova a z Ústí nad Labem.

Jako motivaci, poděkování a podporu pozvala Kynychová dětem jako každý rok spoustu známých tváří. „Tyhle děti mají šanci to někam dotáhnout. Díky Hance a dalším odborníkům se může podchytit jejich talent a nadání, což je skvělé,“ pochválila práci Nadačního fondu Hanky Kynychové Dara Rolins, která roztančila celý sál. Děti ji ani nechtěly pustit z pódia, a tak musela přidávat.

Mezi gratulanty se objevil i Leoš Mareš. Ten připomněl, že on sám začal se svou kariérou až v sedmnácti, a tak mají děti ještě spoustu šancí prorazit. A zazpívat přišla i Ewa Farna. „S Hankou jsme se naháněly tři roky, ale letos to konečně vyšlo,“ svěřila se zpěvačka, která momentálně chystá desku pro polský trh.

Dětem ovšem zazpívali třeba i Monika Bagárová, Leona Machálková, Markéta Poulíčková, Sabina Křováková, Markéta Konvičková, Jitka Válková, David Deyl, Jan Bendig, skupiny Holki nebo 5angels a spousta dalších. Mezi gratulanty se objevil i Karel Voříšek s Klárou Doležalovou, Petr Koukal, Petr Vágner nebo Iva Kubelková. „Tyhle děti to nemají jednoduché, a tak je skvělé, že mohou ukázat, co v nich je. A je úžasné je při tancování vidět, cítít tu jejich energii,“ řekla moderátorka a modelka.

A protože akce má každý rok obrovský ohlas a děti se už pár dní po skončení začínají ptát na další ročník, musela jim ho cvičitelka Hanka Kynychová slíbit. A účast přislíbila i většina celebrit. Tak skvělou atmosféru si nemohou nechat ujít. „Jsem ráda, že taková spousta lidí vnímá stejně jako já, že pomáhat je normální. Za ten pocit to stojí,“ uzavřela letošní ročník Kynychová. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků