Hlavní obsah
Headlinerem festivalu Sedmihorské léto je legendární kapela Alphaville. Vystoupí 15.srpna v Sedmihorkách u Turnova. Foto: Jitka Maděrová

Festival Sedmihorské léto pokračuje zahraniční legendou, přijede skupina Alphaville

Čtvrtý ročník festivalu Sedmihorské léto přináší od května do srpna dvanáct samostatných kulturních akcí pro všechny věkové i zájmové skupiny. Počtem akcí se stihl překulit do své druhé poloviny, ve které ještě vystoupí mnoho známých interpretů, především pak legendární kapela Alphaville.

Headlinerem festivalu Sedmihorské léto je legendární kapela Alphaville. Vystoupí 15.srpna v Sedmihorkách u Turnova. Foto: Jitka Maděrová
Festival Sedmihorské léto pokračuje zahraniční legendou, přijede skupina Alphaville

Čtvrtý ročník hudebního a divadelního festivalu Sedmihorské léto přináší od května do srpna dvanáct samostatných kulturních akcí pro všechny věkové i zájmové skupiny. Počtem akcí se stihl překulit do své druhé poloviny, ve které ještě vystoupí Jaroslav Svěcený s kapelou Cigánski Diabli, Janek Ledecký s kapelou či Divadlo Bez zábradlí se slavnou francouzskou komedií Blbec k večeři v podání špiček českého hereckého nebe.

Vrcholem léta ale bude nejočekávanější vystoupení kapely a headlinera festivalu ALPHAVILLE. Ti rozproudí Sedmihorky u Turnova ve čtvrtek 15. srpna.

Během velkolepé show bude na programu mnoho známých hitů této kapely. Vzpomeňme například písně BIG IN JAPAN, SOUNDS LIKE A MELODY, DANCE WITH ME, či notoricky známou FOREVER YOUNG. To, že má tato kapela stále šťávu a plno energie, není nutno dlouze dodávat. Stále koncertuje, stále má obrovskou základnu fanoušků a především je stále baví.

Těm, kteří nemají rádi velké koncerty, tlačenice či dlouhé čekání, ale „pouze“ velké hvězdy, hraje do karet již zmiňované místo konání. Areál společnosti Kinghouse a Motelu Even v Sedmihorkách má omezenou diváckou kapacitu díky své nemegalomanské rozloze areálu. I tím tedy organizátoři slibují komornější koncert ovšem na evropské úrovni. S tím však je samozřejmě spojený limitovaný počet vstupenek, které je možné na koncerty prodávat, a tak by zájemci o jeden z nejlepších a nejočekávanějších koncertů tohoto léta v Českém ráji neměli dlouho váhat s jejich nákupem.

Za všechny fanoušky, kteří už svůj lístek mají, mluví třicetiletá Jana z Turnova: „Strašně moc se těším na vystoupení Alphaville. Je skvělé, že taková legenda vystupuje v Českém ráji, v podstatě nám všem za domem. Splnil se mi sen!“

Co víc dodat? Sedmihorské léto je v plném proudu a rozhodně stojí za pozornost, za návštěvu, za splnění snů i za kvalitní neopakovatelný zážitek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků