Hlavní obsah
Děti z Dětského domova a základní školy Vizovice. Foto: archiv DD a ZŠ Vizovice

Festival humoru a zábavy podpoří Korunku Luhačovice

Luhačovický švihák – tak se jmenuje třetí ročník festivalu humoru a zábavy, který se uskuteční od neděle 7. července v Luhačovicích. Během týdne se mohou lidé těšit na pět vtipem a humorem nabitých představení. Výtěžek z celé akce věnují pořadatelé sdružení Korunka Luhačovice.

Děti z Dětského domova a základní školy Vizovice. Foto: archiv DD a ZŠ Vizovice
Festival humoru a zábavy podpoří Korunku Luhačovice

Festival v neděli odstartuje tenisovým turnajem osobností. Od pondělí do pátku se pak představení přesunou do Městského domu kultury Elektra. V pondělí je na programu zábavná talk-show Josefa A. Náhlovského a Karla Šípa Všechnopartička. Během tohoto představení herci spolu s ředitelkou občanského sdružení Korunka Luhačovice Veronikou Záhorskou pokřtí knihu Můj „podělaný“ svět 2.

„Jedná se o sbírku básní dětí z dětského domova z Vizovic, která obsahuje mnoho z dětských osudů, myšlenek, pocitů a přání,“ upřesnila Veronika Záhorská.  

Nad názvem knihy možná někdo zakroutí hlavou, ale každopádně se lidé podle ředitelky Dětského domova a základní školy, Vizovice, Evy Čapkové, musí zamyslet nad tím, co tím chtěly děti říct. „Odpověď naleznete uvnitř knihy. A snad ještě - nikdo není bez chyby, ale moudrý je ten, kdo se dokáže z chyb poučit. Moc bych si proto přála, aby ty naše děti se z chyb svých rodičů poučit dokázaly a aby ten jejich budoucí svět nebyl „podělaný“,“ přeje si ředitelka domova a školy.  

Festival pořádá Sportovní holding Praha. Začátky všech představení jsou vždy v 19.30 hodin.

V úterý zavítá do Luhačovic Milan Pitkin se slovenskou zpěvačkou Kristinou. Ve středu pobaví humorista a muzikant Ivan Fousek, čtvrtek bude patřit oblíbeným Komikům – Lukáši Pavláskovi a Miloši Knorovi. Pátek zakončí skupina Fešáci, která zavzpomíná na zesnulého Michala Tučného. 

Akce se koná pod záštitou statutárního náměstka hejtmana Zlínského kraje MUDr. Lubomíra Nečase.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků