Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek

Dva lupiči na skútru okradli řidičku, když čekala na zelenou

Pražští policisté vyšetřují od pondělního dopoledne neobvyklou loupež. Dva lupiči na skútru rozbili okno od vozidla, jehož řidička čekala na semaforech, a odcizili jí peníze a notebook.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek
Dva lupiči na skútru okradli řidičku, když čekala na zelenou

Pětatřicetiletá řidička fabie čekala na zelený signál po 10. hodině dopolední na křižovatce ulic Kunratická spojka a K Labeškám, když v tu chvíli k ní z pravé strany přijela dvojice lupičů na skútru a rozbila okno u dveří.

„Dvojice lupičů pak ze sedadla spolujezdce odcizila tašku s finanční hotovostí v řádech několika desítek tisíc korun a notebook, a poté z místa odjela,“ sdělila policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Žena za volantem navíc z této situace dostala takový šok, že se jí podařilo sešlápnout plynový pedál a narazit do před ní stojící octavie. Nehoda se obešla bez zranění.

„Policisté nyní pátrají po neznámé dvojici mužů, která je podezřelá z trestného činu loupeže, za což jí hrozí až desetileté vězení. Jakékoliv informace k tomuto případu a svědectví přijmou policisté na tísňové lince 158,“ uzavřela policejní mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků