Hlavní obsah
Jako frontman Happy Faces Festivalu vystoupí Michael Patrick Kelly s kapelou Foto: Michael Patrick Kelly

Do Česka se vrací Michael Patrick Kelly, vystoupí na festivalu v Sedmihorkách

Největší hvězda legendárních Kelly Family vystoupí 19. srpna v rámci prvního ročníku Happy Faces Festivalu v Sedmihorkách u Turnova. Po vyprodaném koncertě v pražském Paláci Akropolis oslní Paddy Kelly své fanoušky pod širým nebem společně s dalšími českými umělci.

Jako frontman Happy Faces Festivalu vystoupí Michael Patrick Kelly s kapelou Foto: Michael Patrick Kelly
Do Česka se vrací Michael Patrick Kelly, vystoupí na festivalu v Sedmihorkách

Paddy Kelly, frontman hudební skupiny Kelly Family, která po letech ohlásila comeback, vystoupí znovu v České republice. Už bez svých sourozenců, které nepodpoří ani během společných třech comebackových koncertů v Dortmundu. Nicméně i tak přiláká spoustu věrných fanoušků a především fanynek, neboť platil odjakživa za největšího fešáka a lamače dívích srdcí.

Stane se tak 19. srpna při příležitosti prvního ročníku Happy Faces Festivalu v Sedmihorkách u Turnova, kde vystoupí také čeští umělci jako Alžběta Kolečkářová, finalistka Česko Slovenské SuperStar 2011, která předvede směsici popu, soulu a reggae a s jejím neodolatelným hlasem dostane do kolen nespočet diváků.

Dále se představí vítěz soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth se svojí kapelou a bigbítovou show. Chybět nebude ani jeho triumfální verze písně The Final Countdown, kterou kdysi oslnil celou republiku a stal se právem vítězem této pěvecké show. Trochu tvrdší show předvede kapela Public Relations, která bude letos v květnu v Brně předskakovat na koncertě legendární kapely Europe.

Není tajemstvím, že na věrné Kelly fanoušky se chystá velké překvapení. To bude časem zveřejněno a půjde opravdu o člověka, který většině vykouzlí úsměv na rtech.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků