Hlavní obsah
Foto: Miroslav Knotek

Děti z centrálního obvodu pojedou i letos na zájezdy se svými rodiči

V loňském roce byly centrálním obvodem uspořádány celkem 3 zájezdy pro děti, které se setkaly s velice kladnými ohlasy. Proto se vedení MO Plzeň 3 rozhodlo pokračovat i letos v pořádání těchto zájezdů.

Foto: Miroslav Knotek
Děti z centrálního obvodu pojedou i letos na zájezdy se svými rodiči

„V letošním roce bude opět uspořádán stále žádaný zájezd do ZOO Praha a dále bude pro velký zájem zopakován zájezd do zábavního parku Mirakulum v Milovicích,” informoval Stanislav Šec, místostarosta MO Plzeň 3.

„Pro děti jsme letos připravili novinku, a tou je zájezd na lipenskou Stezku korunami stromů, včetně nově otevřeného areálu Království lesa v sousedství stezky,” dodal David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Zájezdy pro děti jsou určeny do 15 let věku dítěte v doprovodu rodiče, popř. prarodiče. Podmínkou účasti bude trvalý pobyt na MO Plzeň 3. Z kapacitních důvodů  1–2 děti = 1 doprovod, v případě více dětí možný doprovod 2 osob.

Zájemci se přihlásí na všechny nabízené zájezdy prostřednictvím elektronického formuláře. Tyto formuláře, na každý zájezd jednotlivě, budou pro zájemce zpřístupněny na stránce www.plzen3.eu. O datu vlastního přihlášení budou zájemci informováni na webových stránkách úřadu a dále v květnovém vydání zpravodaje TROJKA. Děti, pro které je zájezd zdarma, lze přihlásit pouze na jeden z nabízených zájezdů.      

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků