Hlavní obsah
Ciment v M-klubu oslaví let od vzniku! Foto: Ondřej Smolka

Známá hardrocková kapela Ciment slaví pětadvacet let působení na valašské hudební scéně. Což je třeba řádně oslavit. Valašskomeziříčský M-klub připravil pro fanoušky narozeninový koncert, který se uskuteční v sobotu 10. listopadu od 20.00 hodin.

Ciment v M-klubu oslaví let od vzniku! Foto: Ondřej Smolka
Cimenti slaví rockových pětadvacet

Hardrockové uskupení vzniklo v březnu roku 1987 sloučením členů vsetínské Skupiny z Luhu a valašskomeziříčské formace Bazar blues. Na Rockfestu 88 získala kapela České uznání kritiků. Předskakovali legendárním Jethro Tull na jejich ostravském koncertu či Uriah Heep.

Za svou kariéru vydali tři alba. První v roce 1992, druhé po patnácti letech v roce 2007 a třetí minulý rok s názvem Soukromý odzemek, které vydala firma Indies Happy Trails Records.

Muzikanti častokrát vystupovali na multižánrovém festivalu Valašský špalíček a mnoha dalších akcí nejen po celém Valašsku. S několika personálními obměnami se členové ustálili na aktuálním složení Petr Zezulka, Mojmír Hurský, Pavel Hynek a Marek Heinrich.

Nejen, že se bude slavit čtvrtstoletí kapely, ale také kulaté výročí zpěváka Petra Zezulky. Na koncertu nejsou vyloučena žádná překvapení. Možná se dočkáme i několika návratů v podání bývalých členů skupiny.

Předprodej vstupenek na narozeninový koncert probíhá v Informačním centru ve Valašském Meziříčí i online na internetových stránkách M-klubu. 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků