Hlavní obsah
Martin Šafařík bude exkluzivním hostem Beskydskýh hřebenovek 21. července na chatě Prašivá Foto: Milan Papežík - M.P. Production

Chata Prašivá zve na Beskydské hřebenovky s koncertem hvězdy SuperStar

Beskydské hřebenovky jsou ojedinělým rodinným sportovním projektem, který nabízí individuální kondiční a rodinné závody, které vás rozhodně zabaví. Na Chatě Prašivá bude 21. července přidanou hodnotou exkluzivní vystoupení hvězdy SuperStar Martina Šafaříka.

Martin Šafařík bude exkluzivním hostem Beskydskýh hřebenovek 21. července na chatě Prašivá Foto: Milan Papežík - M.P. Production
Chata Prašivá zve na Beskydské hřebenovky s koncertem hvězdy SuperStar

Projekt Beskydské hřebenovky vznikl se záměrem podpořit proslulé horské turistické chaty v Beskydech.

Prostřednictvím „hravých“ kondičních a rodinných závodů v okolí turistických chat má tento projekt za cíl z dobrovolného startovného a sponzorské podpory zatraktivnit beskydské horské chaty a přiblížit je rodinám s dětmi tak, aby došlo ke zvýšení motivace zábavnou formou dětí k pohybu a respektování přírody Beskyd.

Veškerá získána finanční podpora je pak vždy plně použita na zvelebení horských turistických chat vybavením pro rodiny s dětmi.

Beskydské hřebenovky:

21. 7. 2018 na chatě Prašivá (téma akce: les)

4. 8. 2018 na chatě Skalka (téma akce: louka)

25. 8. 2018 na chatě Kamenitý (téma akce: zvířátka)

Akce se konají vždy ve dvou kategoriích - hravý rodinný a individuální kondiční závod + interaktivní rodinný sportovně-zábavný program. Trasy jsou uzpůsobeny pro rodiny s dětmi, v některých případech i pro kočárky. Každý účastník bude mít možnost dobrovolně přispět jakoukoliv finanční částkou, která bude použita na zvelebení chat pro jejich návštěvníky, primárně pro rodiny s dětmi.

Informace k akci na chatě Prašivá (21. 7. 2018):

10:00 - 12:00 výstupní vzdělávací lesní procházka z parkovišť po standardních turistických značkách na místo konání k turistické chatě Prašivá (z Dobratic po červené značce = 1,6 km, z Vyšních Lhot po žluté značce = 3 km a z Komorní Lhotky po žluté značce = 3,6 km)

12:00-13:00 vystoupení Martina Šafaříka (finalista SuperStar) + autogramiáda

13:00 start individuálního kondičního závodu

13:00-14:00 průběžné starty rodinného závodu

14:00 vzdělávací vstup knihovny Třinec „Mrkni“

15:00-16:00 vystoupení Martina Šafaříka (finalista SuperStar) + autogramiáda

16:00 vyhlášení výsledků jednotlivých závodů a soutěží

17:00 opékaní špekáčků s kytarou a zpěvem Martina Šafaříka.

V průběhu celého dne bude v okolí chaty Prašivá připraven doprovodný program jako např. vyrábění chat z krabic a pomůcek od Chaty Prašivá, cvičení s dětmi pod vedením fyzioterapeutky Michaely Šebelové, soutěž na vytrvalost v chození po rukou ve dvou „na trakaře“, skládání dětských knížeček leporelo s příběhem i pro navazující akce na chatě Skalka a Kamenitý, vytváření stop zvířat samotnými dětmi, výroba svých vlastních ptáčků, tematické malování na obličej a další...

Hlavní hvězda Martin Šafařík má za sebou bohatou hudební kariéru. Vystupoval na několika festivalech, jeho tradicí se staly beznadějně vyprodané vánoční koncerty a na přelomu let 2016 a 2017 vystoupil pro zhruba 10 tisíc školáků v rámci jeho megaúspěšného turné "VIVA La School" po moravských školách, v kterém hodlá pokračovat i do budoucna. Martin vystoupí exkluzivně ve 3 vstupech, kdy v tom posledním zapěje u ohně při opékání špekáčků. Jedinečná šance opéct si špekáček s tímto umělcem se jen tak nebude opakovat.

Martin Šafařík je zpěvákem, muzikantem, textařem a producentem v jedné osobě. Jeho životní láskou je především hudba. Své dlouhé chvíle však tráví v nahrávacím studiu, kde tvoří hity i pro jiné umělce.

Cílem Beskydských hřebenovek je udržitelnost a rozvoj horských turistických chat. Organizátoři budou vděčni za jakýkoliv příspěvek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků