Hlavní obsah
Foto: ÚSP Kvasiny

Čarodějnickému opékání v Kvasinách počasí na druhý pokus přece jen přálo

Na pátek 28. dubna bylo v Ústavu sociální péče Kvasiny naplánováno čarodějnické opékání, počasí však nepřálo, tak se akce přeložila na 2. května a byla to výborná volba, neboť počasí na akci vyšlo skvěle.

Foto: ÚSP Kvasiny
Čarodějnickému opékání v Kvasinách počasí na druhý pokus přece jen přálo

Čarodějnické opékání je v zařízení v Kvasinách stejnou tradicí, jako jsou Čarodějnice ve všech koutech naší vlasti. Připravená hranice a vyrobená čarodějnice, limonády, kapka piva, párky a vše co k tomu patří, prostě bezva opékání.

Klienti si užili díky pracovníkům bezvadné odpoledne též za zvuků strun kytary a zpěvu, který celé slunečné odpoledne ještě více zpříjemnil. Výborným zpestřením byly dvě čarodějnice, tohoto úkolu se zhostila pracovnice vedení zařízení – vedoucí úseku zdravotní péče Monika Šidlovská se svojí dcerou Eliškou, obě měly velikánský úspěch.

Je to přímý důkaz toho, že vedoucí pracovníci nejen v těchto zařízeních jsou běžní příjemní lidé, kteří nezkazí žádnou zábavu, naopak se do ní s klienty aktivně zapojí. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků