Hlavní obsah

Saša Rašilov se těší na vánoční svátky s roční dcerkou, stromeček zavěsí ke stropu

Zatímco mnozí na Vánoce často jen nadávají, herec Saša Rašilov (46) takový není. Na letošní svátky s roční dcerkou Maruškou a manželkou Lídou se skutečně těší. A jak sám přiznal, připravuje se na ně již v průběhu roku. Dokonce chystá doma jednu novinku, stromeček zavěšený u stropu.

Saša Rašilov se těší na vánoční svátky s roční dcerkou, stromeček zavěsí ke stropu

„Pokoušíme se na svátky připravit dřív, než začne ten předvánoční chaos v obchodech. Jelikož ale obchody začínají s vánoční výzdobou čím dál dříve, člověk už pomalu musí začít nakupovat již v létě. Snažím se tedy myslet na Vánoce po té materiální stránce již v průběhu roku, aby byl pak čas a klid na rozjímání. Mám rád klasické Vánoce s kaprem, se stromečkem a se vším, co k tomu patří,“ svěřil se herec.

„Marušce bude ale letos asi ještě stačit, když jí cokoliv zabalíme do hodně papíru. Letos tak u nás budou svátky hodně trhací,” dodává s úsměvem.

Letos Rašilovi rozhodně neplánují žádné výlety do zahraničí, chtějí si Vánoce užít doma.

S vánoční výzdobou bytu už začali a již mají vymyšleno, jak ochrání stromeček před roční dcerou. „Aby dcera stromek neshodila, vymysleli jsme, že letos pořídíme menší, který zavěsíme ke stropu a tím pádem bude ve vzduchu. Dočetl jsem se, že přesně takto chudí lidé instalovali stromky ve svých chalupách kvůli nedostatku místa,” uzavírá Rašilov.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků