Hlavní obsah

Ozzy Osbourne chce zakázat Vánoce

Mezi odpůrce Vánoc patří nejen Lady GaGa, ale také rocker Ozzy Osbourne. Bývalý frontman skupiny Black Sabbath prý na konci roku trpí a Vánoce by nejraději zakázal. A Vánoce nenávidí teď víc než dřív, protože nepije alkohol. Dříve si jimi omlouval alespoň fakt, že se zlil jako zvíře.

Ozzy Osbourne chce zakázat Vánoce

„Vánoce by měli zakázat. Ale úplně. Ačkoli když jsem pil, bylo to skvělé, protože to byla úžasná výmluva, proč se pořádně opít. Teď už je ale nevystojím vůbec. Všechny ty slogany jako ´Posledních deset dní na nakupování´ jsou totální úpadek. Nejsem žádný svatoušek, ale co má proboha toto společného s narozením Ježíška? Čím rychleji bude Nový rok 2011, tím lépe,“ prohlásil před svátky Ozzy.

To Lady GaGa koncertovala týden před Vánocemi v londýnské O2 aréně a předvedla tam píseň Merry Christmas Everyone od Shakin´ Stevens. Ovšem po svém vystoupení oznámila fanouškům, že Vánoce nemá ráda. Nebylo to ale překvapující, protože už během písně vytáhla z publika figurínu Santy Clause a urvala mu hlavu. Pak si na Santu stoupla svými jehlovými podpatky a zařvala: „Nenávidím Vánoce!“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků